O škôlke

Prevádzka materskej školy

Materská škola je v prevádzke v pracovných dňoch v čase od 6.00 h do 16.30 h. Prevádzka materskej školy bola prerokovaná so zákonnými zástupcami detí a odsúhlasená zriaďovateľom, ktorým je Mesto Šaľa.

V čase letných prázdnin je prevádzka materskej školy prerušená spravidla na štyri týždne z dôvodov potreby dôkladného čistenia priestorov materskej školy, dezinfekcie prostredia a hračiek. V tomto období vykonajú prevádzkoví zamestnanci upratovanie a dezinfekciu priestorov, pedagogickí a ostatní zamestnanci podľa plánu dovoleniek čerpajú dovolenky. Prerušenie prevádzky oznámi riaditeľka materskej školy oznamom pre zákonných zástupcov spravidla dva mesiace vopred. Počas prerušenia prevádzky majú deti možnosť navštevovať náhradnú materskú školu. Zákonný zástupca, ktorý má záujem, aby jeho dieťa navštevovalo náhradnú materskú školu, je povinný nahlásiť túto skutočnosť riaditeľke materskej školy do 10.júna. Zákonným zástupcom detí prihlásených do náhradnej MŠ poskytne riaditeľka školy kontakt na riaditeľku náhradnej materskej školy.

V čase zimných prázdnin je prevádzka materskej školy prerušená spravidla medzi sviatkami, príp. podľa dohovoru a pokynov zriaďovateľa. Prerušenie prevádzky v čase zimných prázdnin oznámi riaditeľka materskej školy oznamom pre zákonných zástupcov spravidla mesiac vopred.

Prevádzka materskej školy môže byť dočasne prerušená aj zo závažných dôvodov, ktoré ohrozujú zdravie zverených detí alebo môžu spôsobiť závažné škody na majetku.

KONZULTAČNÉ HODINY

Riaditeľka materskej školy :          PaedDr. Dagmar Mesárošová

Konzultačné hodin:

streda                          9.00 – 16.00

prípadne v čase stanovenom po dohovore so zákonným zástupcom dieťaťa.

V čase neprítomnosti zastupuje riaditeľku MŠ Mgr. Beata Gupková.

Vedúca školskej jedálne :                Jolana Kusziová

Konzultačné hodiny:

pondelok – piatok                                  6.30 – 14.00

prípadne v čase stanovenom po dohovore so zákonným zástupcom dieťaťa.